تولید، تهیه و خدمات پس از فروش تجهیزات ریخته گری
 
گپ‌ها

همکاری و پویش مردمی برای مبارزه با کرونا

همکاری و پویش مردمی برای مبارزه با کرونا

شما می توانید با نصب برنامه ماسک، نقشه ابتلا به کرونا در کشور، شهر و محل زندگی‌تان را ببینید و از مناطق آلوده دوری کنید. همچنین می‌توانید با پاسخ منظم به سوالات اپلیکیشن احتمال ابتلایتان به کرونا را بسنجید و اگر بدون این‌که بدانید با مبتلایان کرونا در تماس بوده‌اید مطلع شوید، تا بتوانید احتیاط بیشتری برای مبتلا ننمودن دیگران کنید.

جهت ورود به صفحه ترمومتر لطفا کلیک کنید.

اطلاعیه مهم برای کارفرمایان و کارگران

اطلاعیه مهم برای کارفرمایان و کارگران

جهت حمایت دولتی از کارفرمایان و کارگران بیکار شده بدلیل شیوع کرونا، تمامی کارگران بیکار شده لازم است در سامانه بیمه بیکاری (در زیر می باشد) جهت دریافت مقرری بیمه بیکاری (به مدت ۳ماه از ابتدای اسفند ۹۸ تا پایان اردیبهشت ۹۹) ثبت نام کنند تا فارغ از تشریفات قانونی، حداقل حقوق ماهیانه قانون کار در زمان موصوف دریافت نمایند.

ضمنا در مدت مذکور کارفرمایان نیز از پرداخت حقوق کارگران و حق بیمه آنها معافند.

برای ورود اینجا را کلیک کنید.

تست آنلاین کرونا توسط سازمان نظام پزشکی

سازمان نظام پزشکی یک تست آنلاین کرونا برای افرادی که حس می‌کنند و یا مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا یا کووید-۱۹ هستند، تهیه کرده که توسط لینک زیر می‌توانید خود را تست نمایید:

برای ورود اینجا را کلیک کنید

اینفوگرافیک ویروس کرونا ( کووید-۱۹ ) Covid-19 Coronavirus:

با توجه به اثرات مخرب جانی، معنوی و اقتصادی ویروس کرونا یا کووید ۱۹، وظیفه خود دانستیم با استفاده از اینفوگرافیک معتبر جمعیت هلال احمر ایران، اطلاع رسانی کنیم.

خواهشمندیم به نکات زیر توجه فرموده به دیگران نیز اطلاع رسانی نمایید.

با تشکر

نمایشگاه ساخت ایران

ششمین دوره نمایشگاه
سوم تا ششم دی ماه
نمایشگاه بین المللی تهران
سالن های خلیج فارس، میلاد،۴۰و۴۱

شرکت دما فلز کیمیا در سالن میلاد ۳۱B غرفه ۲۴ مقدم شما را گرامی می دارد و جدیدترین ترمومتر های تماسی ذوب خود را معرفی می نماید.

همزمان با نوزدهمین نمایشگاه دستاورهای پژوهش، فناوری و فن بازار کشور

?حضور بیش از ۳۵۰ شرکت و عرضه بیش از ۹ هزار مدل_ محصول
?همراه با لیزینگ ۸تا۱۰درصدی برای خریداران بخش خصوصی با شرایط مناسب
?۳۸۰ میلیاردتومان فروش قطعی در ۵ دوره گذشته
برای مشاهده فهرست محصولات عرضه شده (تا زمان برگزاری به مرور افزایش می یابد) و یا مشاهده اطلاعات تماس با خریداران قبلی محصولات جهت ارزیابی آنها به سایت نمایشگاه مراجعه کنید:

? http://iranlabexpo.ir
✉️ info@iranlabexpo.ir
?عضو کانال خبری نمایشگاه شوید تا در جریان آخرین اخبار نمایشگاه قرار گیرید:
? https://t.me/joinchat/AAAAADvQVbYQRpEAJzewQQ

حذف دکمه روشن ترمومتر و روشن شدن اتوماتیک آن (برای اولین بار در جهان در ترمومتر های مذاب)

شرکت دما فلز کیمیا در تازه ترین تغییرات ترمومتر های تماسی ذوب خود دست به یک نوآوری تازه زده و دکمه روشن کننده ترمومتر را حذف نموده است.

در این نوآوری که برای اولین بار در دنیا بر روی ترمومتر های مذاب استفاده می شود، استفاده کننده با چرخاندن ترمومتر، ترمومتر روشن شده و آماده دماسنجی می شود.

با حذف دکمه روشن ترمومتر اول ساده تر شدن استفاده از ترمومتر و بعد کمتر شدن المانهایی که به محیط مرتبط با بیرون دستگاه مد نظر بوده.

 

آغاز سال ۱۳۹۷

سال 1397 فرخنده باد. شرکت دما فلز کیمیا.
سال ۱۳۹۷ فرخنده باد. شرکت دما فلز کیمیا.

 

آغاز سال ۱۳۹۷ و جان گرفتن دوباره طبیعت را تبریک می گوییم.

 

در تابستان سال ۱۳۹۶ شروع سختی را داشتیم و این سال را را با تمام خوشی ها و نا خوشی هایش به پایان رساندیم. کسب نشان دانش بنیان برای این شرکت در این سال افتخار بزرگی را به ارمغان آورد.

می دانیم که سالی بسیار پرکار تر و مشکل تری را پیش رو داریم، آماده ایم تا این راه را با تمام سختی هایش با موفقیت پیش ببریم. برنامه ها و پروژه های بسیاری تدوین نمودیم که امیدواریم بتوانیم در این سال جدید به نتیجه برسانیم.